ترجمه مقاله هوش مشارکتی – سال 2020


 

مشخصات مقاله:

 


 

عنوان فارسی مقاله:

هوش مشارکتی: چگونگی ایجاد ارزش توسط هوش انسانی و مصنوعی در قیف فروش B2B

عنوان انگلیسی مقاله:

Collaborative intelligence: How human and artificial intelligence create value along the B2B sales funnel

کلمات کلیدی مقاله:

هوش مصنوعی – زبان طبیعی – پردازش – یادگیری ماشین – فروش B2B – تحلیل پیش بینانه

مناسب برای رشته های دانشگاهی زیر:

مدیریت – مهندسی کامپیوتر

مناسب برای گرایش های دانشگاهی زیر:

مدیریت کسب و کار – مدیریت بازرگانی – بازاریابی – هوش مصنوعی – مدیریت فناوری اطلاعات

وضعیت مقاله انگلیسی و ترجمه:

مقاله انگلیسی را میتوانید به صورت رایگان با فرمت PDF از باکس زیر دانلود نمایید. ترجمه این مقاله با فرمت WORD – DOC آماده خریداری و دانلود آنی میباشد.


فهرست مطالب:

چکیده
1. آیا AI می تواند به عملکرد فروش کمک کند و در آن سهم داشته باشد؟
2. بنیان های AI
3. قیف فروش B2B توانمند شده با AI
4. ملاحظات مدیریتی برای به حداکثر رساندن هوش مشارکتی
5. AI بهبود خواهد بخشید، جایگزین نمی کند
منابع


قسمتی از مقاله انگلیسی و ترجمه آن:

Abstract

Abstract The B2B sales process is undergoing substantial transformations fueled by advances in information and communications technology, specifically in artificial intelligence (AI). The premise of AI is to turn vast amounts of data into information for superior knowledge creation and knowledge management in B2B sales. In doing so, AI can significantly alter the traditional human-centric sales process. In this article, we describe how AI affects the B2B sales funnel. For each stage of the funnel, we describe key sales tasks, explain the specific contributions AI can bring, and clarify the role humans play. We also outline managerial considerations to maximize the contributions from AI and people in the context of B2B sales. ª 2020 Kelley School of Business, Indiana University. Published by Elsevier Inc. All rights reserved.

چکیده

پیشرفتهای صورت گرفته در فناوری اطلاعات و ارتباطات، به ویژه در زمینه هوش مصنوعی (AI)، موجب تغییر و تحولاتی در فرایند فروش B2B شده است. فرض و اصل Al تبدیل مقادیر وسیعی از داده ها به اطلاعات جهت خلق و مدیریت دانش در بخش فروش B2B می باشد. در این راستا، AI فرایند فروش انسان محور سنتی را به طور چشمگیری تغییر می دهد. در این مقاله،چگونگی تاثیرگذاری AI بر قیف فروش B2B را شرح می دهیم. برای هر مرحله از قیف، وظایف کلیدی فروش را شرح داده، راجع به کارهای خاص AI توضیح داده و نقش انسانها را روشن می کنیم. در این راستا، ملاحظات مدیریتی برای به حداکثررساندن همکاریهای AI و افراد در زمینه فروش B2B، را نیز مطرح می کنیم. و زمانی که آن را دیدم، فهمیدم که فروش بزرگترین حرفه ای بود که مرد خواهان آن بود. چه عاملی می توانست به او این قدرت را بدهد که در سن 84 سالگی به 20 یا 30 شهر متفاوت رفته و تلفن را برداشته، از سوی افراد مختلف زیادی به خاطر آورده شده، به او عشق ورزیده شده و کمک شود؟


 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

خرید ترجمه مقاله