مقاله ترجمه شده درباره تشریح یک مدل موفق – سال 2016


مشخصات مقاله:


عنوان فارسی مقاله:

نسل ششم مدل نوآوری: تشریح یک مدل موفق


عنوان انگلیسی مقاله:

Sixth generation innovation model: description of a success model


کلمات کلیدی مقاله:

مدل های نوآوری، نوآوری های تدریجی، بهبود مستمر، محیط داخلی نوآورانه، نسل ایده، سیستم های پیشنهادی


مناسب برای رشته های دانشگاهی زیر:

مهندسی صنایع و مدیریت


مناسب برای گرایش های دانشگاهی زیر:

مدیریت کیفیت و بهره وری، مدیریت صنعتی، بهینه سازی سیستم ها، مدیریت نوآوری و فناوری و تکنولوژی صنعتی


وضعیت مقاله انگلیسی و ترجمه:

مقاله انگلیسی را میتوانید به صورت رایگان با فرمت PDF از باکس زیر دانلود نمایید. ترجمه این مقاله با فرمت WORD – DOC آماده خریداری و دانلود آنی میباشد.


فهرست مطالب:

چکیده

مقدمه

نسل های مدل های نوآوری

انواع نوآوری

تولید ایده

سیستم های پیشنهاد

مدل

کارکرد های مدل

نتایج

سیستم خشک کردن UV

قوطی های بزرگ

بسته پلاس

بسته شدن بی پلاس

بستن پلاک آف

نظرات نهایی


قسمتی از مقاله انگلیسی و ترجمه آن:

Introduction

The purpose of this paper is to present an innovation model to enable implementation of a policy of innovation on a continuous basis. Literature has presented a range of innovation models that reflects its growing importance to countries and organizations, especially business enterprises. An innovation model comprises a group of principles, regulations, routines and practices that guide innovation processes. In specialist literature, the models refer to technological product and process innovations; using the Oslo Manual classifications organizational and marketing innovations are disregarded. Initially a review of innovation models will be presented in line with the different generations created over time. The first use of the expression “innovation generation models” has been lost over time, it is always possible to find precursors. This topic has been dealt with by a number of authors in the innovation area, so much so that today, what is an already vast volume of literature is continuing to grow. Despite this, there is a missing element, or at least one that is barely represented in these models. Incremental innovations, which involve few resources and risks, not received full attention in specialist innovation literature.

مقدمه
هدف این مقاله ارائه مدل نوآوری در راستای پیاده سازی سیاست نوآوری به صورت مداوم است. گزارشات طیف وسیعی از مدل های نوآوری را نشان می دهد که منعکس کننده اهمیت رو به رشد آن برای کشور ها و سازمان ها خصوصا شرکت های تجاری است. یک مدل نوآورانه شامل مجموعه ای از اصول ، مقررات ، روال و شیوه هایی است که روند نوآوری را هدایت می کند. در گزارشات تخصصی ، مدل ها منعکس کننده محصولات نوآورانه و نوآوری های فرآیندی هستند. با استفاده از طبقه بندی دستی ، نوآوری های سازمانی و مرتبط با بازاریابی نادیده گرفته می شوند.
در ابتدا یک بررسی از مدل های نوآوری با توجه به نسل های مختلف ایجاد شده در طول زمان ارائه خواهد شد. این موضوع توسط تعدادی از نویسندگان در عرصه نوآوری مطرح شد و امروزه حجم زیادی از گزارشات در زمینه رشد مستمر را به خود اختصاص داده است. با این وجود ، یک مولفه گمشده نیز وجود دارد ، یا حداقل یک چیزی وجود دارد که به سختی این مدل ها را منعکس می کند. نوآوری های تدریجی ، که در بر گیرنده منابع و ریسک های کمی هستند ، توجه کامل را در گزارشات تخصصی در زمینه نوآوری را به خود معطوف نکرده اند. این مقاله به دنبال اصلاح اهمیت این نوآوری ها و همچنین تشریح مدل مبتنی بر این نوع نوآوری بودن در نظر گرفتن نوآوری های رادیکال است. قبل از تشریح این مدل مبتنی بر مدل قیف ، که بوسیله کلارک و ویلرایت در سال 1993 توسعه داده شد ، توصیفی از نوآوری تدریجی و بهبود مستمر مطابق با این دو مفهوم و یا شاخه های ادراکی ارائه شده است. علاوه بر مشخصه های عملیاتی مبنایی این مدل ، نتایج بدست آمده در طول سالهای اخیر نیز ارائه شده است. همانطور که مشخص است ، مدل ارائه شده بخشی از نسل ششم مدل های مبتنی بر گزارشات بررسی شده است.


 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

خرید ترجمه مقاله

دیدگاهتان را بنویسید